A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Nori është një këngëtar. Rinor Verbovci i njohur me nofken Nori shkon ne shkollen fillore "Andon Zako Qajupi" Ne Bardhosh. Ai filloi te kendoj ne moshen 10 vjeqare ku kenga e par e tij eshte Pse Shkove, pastaj pati nje duet me Egzona Verbovcin me kengen per ty, pastaj lansoi edhe 2 kenge 2 quajtura Te dua dhe cdo nate nga Nori Dhe Qendrim Pllana....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aga B

Nox-T

Pimpex

Tossi G

The-Big

No I.D.

Diagnoza

Rim-Mortal

Zone'x

Rredox


Tags: Nori, Rinor Verbovci

Krijo Një Kartolinë