A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nysret Hyseni - Hajt, Hajt


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/04/2013

2013-04-25T11:36:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajt, Hajt" kënduar nga Nysret Hyseni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Meda. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Asnjeher nuk kam mendu unè me vujt e ti me ulshu kur mas shumti dhimbje kam ti nuk don me dit ku jam ,kur mas shumti dhimbje kam ti nuk don me dit ku jam

hajt,hajt veq jeto per t,kalumen mos mendo ka met ra ndermend per mua kan met vra gjynahet tua ,hajt,hajt veq jeto per t, kalumen mos medo ka met ra ndermend per mua kan met vra gjynahet tua .

2.
asnjeher nuk kam mendu zemren tande me lendu kur t,pendohesh ne ket jet ke mem lyp e ske mem gjet ,kur t,pendohesh ne ket jet ke mem lyp e ske mem gjet

hajt ,hajt veq jeto per t,kalumen mos mendo ka met ra ndermend per mua kan met vra gjynahet tua ,hajt ,hajt veq jeto per,t kalumen mos mendo ka met ra ndermend per mua kan met vra gjynahet tua .Më Shumë...