A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nysret Hyseni - E Dij Vajz Kam Gabu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/05/2011

2011-05-26T14:13:06

Këngë e albumit:

"Veshtir Ne Gurbet"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Dij Vajz Kam Gabu" kënduar nga Nysret Hyseni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nysret Hyseni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...