A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Nysret Hyseni - Jetime


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/10/2015

2015-10-12T21:02:07


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jetime" kënduar nga Nysret Hyseni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nysret Hyseni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Andi Shkoza. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(Çdo strofë dy herë)

Se nje nate une me kitare,
kur u nisa te kendoj
per ata dy syte e zi
qe aq shume i dashuroj.

jetime, jetime
sa shpejt qe hyre ti ne zemren time.

Nje dite ne rruge une po kalonja
shoqen e saj moj un takova,
ajo me tha,
jetimja iku dhe te la.

jetime, jetime
sa shpejt qe hyre ti ne zemren time.

Ah kta dy sy, jo kurre une si harroj
nuk e di se nga kane ikur,
jo nuk di nga ti kerkoj.

jetime, jetime
sa shpejt qe hyre ti ne zemren time.Më Shumë...