A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  664
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: O.T.R. është një grup artistësh dhe label shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. On Top Of The Rest(O.T.R) që në gjuhën shqipe do të thotë "Mbi të gjithë", jane nje grup i cili u formua ne vitin 2000 nga Noizy, nje kick-boxer STREET FIGHTER Kampion ne ANGLI. Noizy u be reper me ndihmen e reperit D.u.d.a nga Kosova. OTR eshte nje grup i madh me mbi 300 Anetar Disa Nga Keto Jane: Noizy Mali G Varrosi Bohem1 Blazer Shadow Naic Big H Dulla A.K JR Lil Koli R.I.P KRIM1(Krimineli) Renegade Gb-Mc DeCee Mafioz Merks ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Anëtarë në Labelin O.T.R.:

Noizy

Varrosi

Lil Koli

Çiljeta

Krimineli

Mali G

Oriola Marashi

Sekondari

G.B.M.C.

Dj A-Boom

Blazer

Bohemi

Merks

Elai

AK

Noliman

Naomi Lareine

Shadow

Big H

Decee

Naic

DurimKid

Dj Crax

Nico OTR

Mars

Messy OTR

Grof

Artz

Enca


Tags: O.T.R., Otr, O.T.R, Noizy

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018