A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Obyaw është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 24 Prill 2017, Obyaw publikon videoklipin "Backa In Ya Face", në bashkëpunim me Nitti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Last Daddy

Art

Albotoxic

Fida

Luxhi

Ego

The Rose

King Link


Tags: Obyaw

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018