A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Odietamo

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Odietamo është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Prill 2005, Odietamo marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Me Ka Marre Malli Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Peppermint

Centimetri

Harrnat

Orjent Memo

Bom Bom Band

Peter Pan Quartet

Humanimal

T1gr4t

Banda Okd

Dilema 21


Tags: Odietamo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018