A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Offrace B

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Offrace B është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 22 Dhjetor 2018, Offrace B publikon videoklipin "Look At Us", në bashkëpunim me Gold....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Brakaj G

Mc Klinton

Gavo

Bago

Forstreet

Kid Ali

Renny

Eriosti

Elisjano

Izzzzzi


Tags: Offrace B, Braian Meti

Krijo Një Kartolinë