A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  72
  • Vendlindja:
  • Zheger 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ogi është një këngëtar. Emri i tij i vertete eshte Ajaz Limani. Më datë 12 Prill 2017, Ogi publikon videoklipin "Ogi Ogi". Më datë 14 Shtator 2017, Ogi publikon videoklipin "Hijën". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 30 Shtator 2017, Ogi publikon videoklipin "My Lady". Teksti u shkrua nga vetë Ogi. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 7 Nëntor 2017, Ogi publikon videoklipin "E Du". Më datë 4 Korrik 2018, Ogi publikon videoklipin "Labir...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

The-Big

Fis'ko

Mc'boss

Naixx

Siller Banioz

Blackhell

Alb-G

Tossi G

Brave-L

P-Don


Tags: Ogi, Ajaz Limani, Nc.P

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018