A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ogi
  • Vendlindja:
  • Zheger 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 13 Prill 1993
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  72

Ogi është këngëtar. Emri i tij i vertete eshte Ajaz Limani.

Më datë 12 Prill 2017, Ogi publikon videoklipin "Ogi Ogi".

Më datë 14 Shtator 2017, Ogi publikon videoklipin "Hijën". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image.

Më datë 30 Shtator 2017, Ogi publikon videoklipin "My Lady". Teksti u shkrua nga vetë Ogi. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image.

Më datë 7 Nëntor 2017, Ogi publikon videoklipin "E Du".

Më datë 4 Korrik 2018, Ogi publikon videoklipin "Labirint".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  NoClue  

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018