A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ola Bakalli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Ola Bakalli është një këngëtare. Në Maj 2009, Ola Bakalli merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "A E Kupton Pse"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vally

Lejla

Maria

Areva

Silva Brahimi

Jela

Arjeta Krasniqi

Mc.E Qarta

Rrezarta Beqiri

Diola


Tags: Ola Bakalli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018