A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olivja Jaupaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Olivja Jaupaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Vazhon shkollen 9-vjecare ne shkollen: Neim Babameto, Durres....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Frensi Revania

Kristel Qarri

Ajla Rroji

Megi Toma

Mejba Kadija

Sindi Goma

Amela Buzi

Sara Bajraktari

Sidorela Hasa

Uendi Goga


Tags: Olivja Jaupaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018