A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olsa Luta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Olsa Luta është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Nëntor 2014, Olsa Luta merr pjesë në Lyra Fest 2014 me këngën "Kur Te Rritem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albina Sinani

Aulona Deshishku

Blorentina Morina

Erika Ahmeti

Rea Rexhepi

Shejla Sylejmani

Nea Hamza

Fortesa Berisha

Xhesuida

Lyra Basha


Tags: Olsa Luta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018