A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olti Hajdini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Olti Hajdini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Prill 2019, Olti Hajdini publikon videoklipin "Rruget E Selanikut". Më datë 6 Maj 2019, Olti Hajdini publikon videoklipin "Dua Te Te Shikoj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Muharem Ramaj

Pellumb Plaka

Bardhi Zdrava

Hasan Marra

Alfred Selimi

Fatos Selmani

Klajdi Topi

Ramadan Kllorgji

Vathi Fejza

Panajot Malaj


Tags: Olti Hajdini

Krijo Një Kartolinë