A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olti Shaqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Olti Shaqiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2014, Olti Shaqiri merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Bred Piti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dren Llumnica

Art Lipovica

Erik Grainca

Auron Gashi

Malsor Abazi

Leart Bucaliu

Orges Isufi

Drin Kadriu

Blendi Kastrati

Detar Këpuska


Tags: Olti Shaqiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018