A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ona është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 13 Maj 2017, Ona publikon videoklipin "Aktor". Më datë 19 Shkurt 2019, Ona publikon videoklipin "Per Veti", në bashkëpunim me S4MM. Teksti i këngës u shkrua nga Nurteel & S4MM. Produksioni audio u realizua nga Shkumbin Nebihu & Nurteel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Irini

Enkeleda Dervishi

Adela Curra

Ola Xhauri

Katrin

Ojsa

Erza

Eli Qorri

Gylten Berisha


Tags: Ona

Ona në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë