A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Onika është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 18 Nëntor 2017, Onika publikon videoklipin "Ti Nuk Je Mo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kristina Leka

Dana Jo

Brikena Kastrati

Vjollca Jakupi

Esca

Dajli

Irida Pojani

Egy C

Atma

Sienna


Tags: Onika

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018