A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Oreta Leka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Oreta Leka është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2013, Oreta Leka merr pjesë në X Factor Albania 3. Në Maj 2014, Oreta Leka merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Loje Me Ty". Më datë 7 Gusht 2014, B2N & Oreta publikojnë videoklipin "Te Dua". Më datë 4 Dhjetor 2014, B2N & Oreta publikojnë videoklipin "I Like It". Në Shtator 2015, B2N & Oreta marrin pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Don Zhuan". Më datë 27 Prill 2017, Oreta publikon videoklipin "Lova", në bashkëpunim me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Viki

Mirsa Laci

Fatime Kosumi

Elisa Salla

Enxhi Delia

Risa

Venera Visoka

Bora Fera

Ajsel

Zana


Tags: Oreta Leka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018