A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Oreta - Kriminal


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/01/2019

2019-01-11T18:13:19

Muzika & Orkestrimi:

Marsel Gunga

Teksti:

2 Step

Video Produksioni:

ND Film ProNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kriminal" kënduar nga Oreta.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kriminal".
Videoklipi nga Oreta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019