A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orginallat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  93
BIOGRAFIA: Orginallat është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në grupin Originallat bejnë pjesë: Presioni, Jeton, Klepto, Cyanide, N.a.G dhe B52. Ky grup u formua në vitin 2009 ku edhe nxorën albumin e tyre të parë të quajtur "Originallat". Ata gjithashtu bejnë pjesë në grupin The Bloody Alboz. Më datë 3 Shkurt 2012, Orginallat publikojnë videoklipin "Hold'em", në bashkëpunim me T.B.A.. Më datë 22 Gusht 2012, Orginallat publikojnë videoklipin "Albanian Mafia". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Presioni

Anëtar i grupit

Jeton

Anëtar i grupit

Klepto

Anëtar i grupit

Cyanide

Anëtar i grupit

N.A.G

Ish-Anëtar i grupit

B52

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Forty Oz

Rap Industry

Septics

ETB 57

2faces

Misterioz

Revivalz

Rikthimi

West Thugz

E'7


Tags: Orginallat, Originallat

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018