A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orhan Kurushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Orhan Kurushi është një këngëtar i njohur. Në Maj 2012, Orhan Kurushi merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Me Syte E Mi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erkan Kumanova

Shaban Rogaci

Gzim Roci

Elvis Tenko

Amet Azizi

Hazbi Thera

Fatlum Zeka

Albert Lulja

Ilir Kazaferri

Arber Krasniqi


Tags: Orhan Kurushi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018