A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orhidea Zeqiraj Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Orhidea Zeqiraj Krasniqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 18 Tetor 2015, Orhidea Zeqiraj Krasniqi publikon videoklipin "Busy". Më datë 3 Nëntor 2016, Orhidea Zeqiraj Krasniqi publikon videoklipin "Me Gjithë Shpirt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anila Murati

Anisa Bllaca

Lyra Basha

Vesa Konjufca

Albina Sinani

Fiona Kabashi

Shejla Sylejmani

Bardha Ilazi

Rea Rexhepi

Ornesa Berisha


Tags: Orhidea Zeqiraj Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018