A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orinda Huta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  74
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Orinda Huta është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Asokohe do të përdorte të gjitha “marifetet” e mundshme për të rënë në sy me veshjet ekstravagante, flokët, lëvizjet apo vështrimet provokuese në skenë. Por tani pas disa vitesh, duket se ndryshimi ka prekur dhe ndryshuar vërtet Orinda Hutën. Përtej linjave të vizatuara dikur, ajo adoleshentja çapkëne që magjepste të gjithë. Tani ajo rishfaqet më sharmante. Aspak provokuese si dikur, me stilin e të kënduarit dhe lajkat pa fund. Orinda ka ndryshua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Turjan Hyskës

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zaimina Vasjari

Anxhela Peristeri

Samanta Karavella

Besa Kokëdhima

Rosela Gjylbegu

Miriam Cani

Greta Koçi

Ronela Hajati

Elvana Gjata

Anjeza Shahini


Tags: Orinda Huta

Orinda Huta në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018