A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Orinda Huta - Tani E Di


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2002


Tani e di
jetoj me frymen tende c'do dite
tani e di, se sa te dua
po kendoj per ty, shpirti yte eshte zeri ime ne parajse me qojne buzet e tua

Se dua te te puth c'do mbremje deri ne mengjes
Dua te te them te dua, dhe pastaj te vdes
Se dua te te puth c'do mbremje deri ne mengjes
Dua te te them te dua, dhe pastaj te vdes

Te dua, te dua, te dua, te dua, te dua
dhe ti e di mire, ti e di mire
qaj, qaj, qaj, qaj dhe qesh ku je ti?
Te dua, te dua, te dua, te dua, te dua
dhe ti e di mire, ti e di mire
qaj, qaj, qaj, qaj dhe qesh ku je ti?

Se dua te te puth c'do mbremje deri ne mengjes
Dua te te them te dua, dhe pastaj te vdes

Tani e di
jetoj me frymen tende c'do dite
tani e di, se sa te dua
po kendoj per ty, shpirti yte eshte zeri ime
ne parajse me qojne buzet e tua

Se dua te te puth c'do mbremje deri ne mengjes Dua te te them te dua, dhe pastaj te vdes Se dua te te puth c'do mbremje deri ne mengjes Dua te te them te dua, dhe pastaj te vdes

Te dua, te dua, te dua, te dua, te dua
dhe ti e di mire, ti e di mire
qaj, qaj, qaj, qaj dhe qesh ku je ti?
Te dua, te dua, te dua, te dua, te dua
dhe ti e di mire, ti e di mire
qaj, qaj, qaj, qaj dhe qesh ku je ti? (2x)

Se dua te te puth c'do mbremje deri ne mengjes
Dua te te them te dua, dhe pastaj te vdes


Ky tekst u dërgua nga Liridona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018