A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Orinda Huta - U Fejove


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/04/2013

2013-04-16T13:28:14

Nena ty te ka feju
Per nje djale qe ti se don
Kur e din se sa te du
Pse pranove te te fejojne

Harrove se me dhe bese
Te jetojme te lumtur ne
Si te jetoj tash une pa ty
Kur e di se e huaja je

U fejove, u fejove
Zemren time e lendove
Tradhetare ti mua me dole
Tjeter kujt shtepin ja gezove

A thua nena te ka cu
Kete deshire ti tja plotesosh
Por dije se asnjehere
E lumtur sdo te jetosh
Nje tufe lule amanet
Mbi varre zemer me mi pru
Kur te vdes te kujtosh dashnorin
Qe dikur te ka dashuru

U fejove, u fejove
Zemren time e lendove
Tradhetare ti mua me dole
Tjeter kujt shtepin ja gezove


Ky tekst u dërgua nga Sedian@hotmail.com
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018