A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orkestra 2 Korriku

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Orkestra 2 Korriku është një grup artistësh i njohur. Më datë 18 Shkurt 2015, Orkestra 2 Korriku publikojnë videoklipin "Lopa". Më datë 9 Janar 2016, Orkestra 2 Korriku publikojnë videoklipin "Lamtumirë". Më datë 5 Nëntor 2017, Orkestra 2 Korriku publikojnë videoklipin "Shkon E Vjen", e punuar nga studio e Hekuran Krasniqit. Klipi është gjithashtu mjaft i veçantë, pasi do të kemi mundësinë që pas një kohe shumë të gjatë t’i shohim së bashku regjisorin e njohur dhe ish-drejtori i Qendrës Kinema...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhevahiret

Vatra

Vëllezërit Zikolli

Grupi ARB

Ligji Rruges

Koha

Supernova

Upstream

Erresira E Jetes

Day Shift


Tags: Orkestra 2 Korriku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018