A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orkestra Kolonja Folk

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Orkestra Kolonja Folk është një grup artistësh i njohur. Më datë 16 Nëntor 2011, Orkestra Kolonja Folk publikojnë videoklipin "Trendafil Flete Flet". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 16 Nëntor 2011, Orkestra Kolonja Folk publikojnë videoklipin "Keng Per Dervish Elmazin". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Rexhmati

Motrat Sylejmani

Da Lee

Motrat Bujari

Syndikata

Crazytwo

Cuçkat

Vellezerit Koldashi

Anda School Raptology

Trio E Lezhes


Tags: Orkestra Kolonja Folk

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018