A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ornela Guri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Ornela Guri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 22 Dhjetor 2014, Ornela Guri publikon videoklipin "Vella". Më datë 6 Maj 2016, Ornela Guri publikon videoklipin "Tkoft Haram". Më datë 13 Janar 2018, Ornela Guri publikon videoklipin "Tradhëti". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Chipsi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mihrije Lestrani

Bukurie Zogaj

Sirije Gagica

Halide Piskala

Lendita Mjekiqi

Sela Begaj

Teuta Thaqi

Mihrije Prapashtica

Nazmije Demolli

Selvete Bajrami


Tags: Ornela Guri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018