A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ornela Zela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Ornela Zela është një këngëtare e njohur. Në Nëntor 2010, Ornela Zela merr pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Puthje E Pafund"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Dede

Adela Bezhani

Nadile Laçi

Rafete Behluli Abazi

Nora Konjuhi

Albulena Brestovci

Arba Mehmeti

Nela

Anita Ahmeti

Merita Jahdautaj


Tags: Ornela Zela

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018