A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Osman Hasa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Osman Hasa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 26 Janar 2017, Osman Hasa publikon videoklipin "Fjala E Dhane E Shtrenjt Sa Jeta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hagji Gjugja

Besim Lokaj

Mehmet Gashi

Artim Shyti

Xhevdet Hysa

Kastriot Kola (Milici)

Afrim Gerbeshi

Jonuz Milushi

Feriz Elezi

Ramush Krasniqi


Tags: Osman Hasa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018