A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Osman Imeraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Osman Imeraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në Qershor 2007, Osman Ymeraj merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Dua Qe Te Shoh". Në Maj 2009, Osman Ymeraj merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Pa Faj Te Lash". Më datë 22 Dhjetor 2010, Osman Imeraj publikon videoklipin "Te Dua". Me këtë këngë, Osman Imeraj merr pjesë në Top Fest 7 në vitin 2010. Më datë 7 Tetor 2011, Osman Imeraj publikon videoklipin "Ani". Në vitin 2012, Osman Imeraj publikon albumin "Live 2012". Më datë 26 S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Live 2018 (2018)

Osman Imeraj (2016)

Live 2014 (2014)

Live 2012 (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Fund Me Lot
Dashni E Vjeter
Ani
Te Dua
Mekat
Qokollate
Falje T'kerkoj


Artistë Të Ngjashëm:

Mark Gojani

Hala Osmanollaj

Haki Halimi

Vllaznim Qukovci

Burim Aliu

Ardian Nuraj

Berat Krasniqi

Petrit Krasniqi

Fahrush Azemi

Fatlum Llugaliu


Tags: Osman Imeraj, Osman Ymeraj, Osmani, Osman Imeri, Osi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018