A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Osman Imeraj - Te Ka Fale Zoti Bukurine


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/11/2018

2018-11-30T17:00:08


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Te Ka Fale Zoti Bukurine" kënduar nga Osman Imeraj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Te Ka Fale Zoti Bukurine".
Videoklipi nga Osman Imeraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018