A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Osman Sefa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  12
Osman Sefa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Asip Xhambazi

Paulin Pervathi

Daut Zenku

Luli Sejdiu

Ymer Sefa

Avni Metalia

Memet Petrovci

Ragip Bytyqi

Vitor Dushi

Hysen Kurti


Tags: Osman Sefa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018