A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
O.D (Overdose)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: O.D (Overdose) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vërtetë është Mërgim Kurti dhe është nga Gjilani. Më datë 20 Maj 2011, Overdose publikon videoklipin "Jom High". Më datë 20 Mars 2014, Overlord publikon videoklipin "Veshu Zi", në bashkëpunim me Overdose. Më datë 27 Nëntor 2016, Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto publikojnë videoklipin "Blanco"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Cannibalz

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Jom High


Artistë Të Ngjashëm:

Enigma

Fulzan-G

Z.E.F

Dj Bussulla

Fresh-P

Big Bossidy

Pepi

Bidaki

Oran G

Hanello


Tags: Overdose, Mërgim Kurti, Over Dose, Od, O D, O.D

Krijo Një Kartolinë