A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Overking

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Overking është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. OverKing eshte nje raper dhe autor i te gjitha kengeve te tij. Emri i vertete i tij eshte Besart Zekaj. Rruga e tije deri ne Rap ishte e quditshme sepse fillimi i tij ishte Aktrimi. Kishte filluar hapat e tij me nje grup amatoresk ne qytetin e prizrenit ku dhe ishte rritur me te njejtit shoke, pas disa shfaqjeve ne teater projekte televizive ai filloj te kerkoje diqka me shume pasi qe ishte shume energjik. Kishte shume aftesi per shkrime dhe kish...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lil' Liri

Knife Man

Ediz Tuna

Abbi

Arian Kosumi

Lantistar

NS

Blleki

Simba

Majesty (Alban Ukaj)


Tags: Overking, Overking Aka -8351, Besart Zekaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018