A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Overstar

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Overstar është një këngëtar. Në Korrik 2012, Overstar merr pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Ey Dj", në bashkëpunim me Reg....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Caali Agess

Benbenni

Scary

Agron Jaho

Vasil Karamuca

Baba Stuhi

Tala The King

Cigano Prete

Big Babbo

Red Eyes


Tags: Overstar

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018