A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: OXA është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Shtator 2018, OXA publikon videoklipin "Fuck Gucci". Më datë 4 Maj 2019, OXA publikon videoklipin "wOw"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Dora

J.B.

Ralien

Diti-G

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

Slitta


Tags: Oxa

Krijo Një Kartolinë