A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: P-Life është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. P-Life emri i tij është Pjetër Thaçi, Është respist dhe pjesë e Grupit AU Records (Armata Ujqve) P-Life është shumë i talentuar dhe të gjitha këngët e tij i ka Balada, që janë shumë të suksesshme....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

AU Records

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diti-G

Bess (Familia Ideale)

J.B.

Ralien

Albo 06

Lil Erdi

Dora

Kino

Black-Eagle

Unix


Tags: P-Life, P Life, Pjetër Thaçi

Krijo Një Kartolinë