A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Përkulja E Rrejshme

Mbyllni sytë heronjtë e mi
Se po ju sillën përreth përkulje
Qe nuk janë për ju
Po për vogëlsinë e tyre.

- poezi nga Pal Sokoli


Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018