A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Pamela është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Më datë 13 Shtator 2017, Pamela publikon videoklipin "Mos", në bashkëpunim me Soni Vogel. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blendina Bytyqi

Lena Dtj

Luka Hajdini

Gerta Heba

Enxhi Vorpsi

Vally

Areva

Mc.E Qarta

Jela

Diola


Tags: Pamela

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018