A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pamela Thellipi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Pamela Thellipi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 28 Shkurt 2014, Mecan Kashari & Pamela Thellipi publikojnë videoklipin "Margaritari I Myzeqese". Më datë 28 Maj 2018, Pamela Thellipi publikon videoklipin "Lushnje, Drit' E Mires", në bashkëpunim me Mecan Kashari....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Todi (Bela)

Behare Çuedari

Valentina Myzeqare

Lida Lazaj

Qendrime Muçoimaj

Ueda Hysa

Burbuqe Esti

Anida Qarri

Flutura Akulli

Anula


Tags: Pamela Thellipi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018