A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pamela Thellipi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13

Pamela Thellipi është këngëtare. Më datë 28 Shkurt 2014, Mecan Kashari & Pamela Thellipi publikojnë videoklipin "Margaritari I Myzeqese".

Më datë 28 Maj 2018, Pamela Thellipi publikon videoklipin "Lushnje, Drit' E Mires", në bashkëpunim me Mecan Kashari.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018