A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Panajot Malaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Panajot Malaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 12 Maj 2012, Panajot Malaj publikon videoklipin "Dhenderr Te Me Bej Nena", në bashkëpunim me Kozeta Shabani. Më datë 25 Dhjetor 2017, Panajot Malaj publikon videoklipin "Vallja Te Mos Ndalet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Kllorgji

Klajdi Topi

Pellumb Plaka

Astrit Belba

Skender Kalenja

Cim Turtulli

Fatos Selmani

Alfred Selimi

Rudin Misiri

Bardhi Zdrava


Tags: Panajot Malaj

Krijo Një Kartolinë