A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Pancho është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Qershor 2008, Pancho publikon videoklipin "Paret Bota Rrota Sillet", në bashkëpunim me NR. Më datë 5 Maj 2012, Pancho & Darrin Mclaren publikojnë videoklipin "International", në bashkëpunim me Grip, & Binny Smalls. Më datë 8 Nëntor 2017, Flaka Krelani publikon videoklipin "DEF Star", në bashkëpunim me Pancho City. Teksti u shkrua nga Flaka Krelani, Pancho. Për orkestrimin u kujdes Pancho. Videoklipi u prodhua nga Blerdi Manushi. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Ufo Click

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

WhoBrave

Oran G

Big Bossidy

Erson Shabani

Bidaki

Fresh-P

Xhema Aka Jemayli

O.D (Overdose)

Dj Bussulla

Hanello


Tags: Pancho, Pancho City, Panchocity

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018