A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

PanchoCity & King Saian - Cing Cing  (Feat. Elinel)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/08/2018

2018-08-07T19:48:20

Featuring

ElinelNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Cing Cing" kënduar nga PanchoCity & King Saian.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Cing Cing".
Videoklipi nga PanchoCity & King Saian i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018