A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

ParadoX - Soul


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/01/2018

2018-01-19T19:49:50

Rainy days, winter coats
Got me lost, got me found
It’s the weather that gets… gets me down
But I won’t stay... stay
On the ground.

Ref.
My soul… Is free
And it will be
My soul… Is mine
Something you.. could never define.

My soul… Is free
And it will be
My soul… Is mine
Something you.. could never define.

Rainy days… winter coats.
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018