A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Paulin Gega - Nana Ime Asht Mirdita


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/05/2018

2018-05-15T17:46:59


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Nana Ime Asht Mirdita" kënduar nga Paulin Gega.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Nana Ime Asht Mirdita".
Videoklipi nga Paulin Gega i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018