A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Pazza është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Më datë 7 Mars 2018, Pazza publikon videoklipin "Veq Nje". Më datë 23 Maj 2018, Pazza publikon videoklipin "Po Vin", në bashkëpunim me Tonny....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Drinny

Aldi

Renato Doko

Latuà

Graca

YoungFlex

Craziest

Flori Prenaj

Florim Loku

Mc Lami


Tags: Pazza

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018