A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Petrit Nino

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Petrit Nino është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka shumë kohë që dy grupet më të suksesshme shqiptare të hip-hopit, TBA dhe Babastars, janë në rivalitet, por siç duket këngëtari më i ri i estradës ka arritur t’i bashkojë. Bëhet fjalë për Petrit Ibishin, i njohur edhe si Petrit Nino, djaloshi që këndon refrenin në këngën “Shoqnia” nga Skivi dhe Cozman dhe per bashkëpunimin me anëtarin e TBA-së, Klepto. Më datë 30 Dhjetor 2016, Skivi publikojnë videoklipin "Shoqnia", në bashkëpunim me Cozman ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Benny (Benjamin Ajrullahu)

Papush Sadiku

Anxhelo Miho

Stenaldo Mëhilli

Edber Laho

Shiga

Xhustino Hasani

Verim Zendeli

Egzon Krasniqi

Lon Shkodra


Tags: Petrit Nino, Petrit Ibishi

Krijo Një Kartolinë