A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Petrit Vullkani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Petrit Vullkani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 16 Dhjetor 2016, Petriti publikon videoklipin "Jam Cun Elbasani". Më datë 12 Prill 2017, Petriti publikon videoklipin "Te Humba Ty". Më datë 1 Qershor 2017, Petriti & Grupi Batalioni B13 publikojnë videoklipin "Ska Si Ne". Më datë 14 Shtator 2017, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Ti Je Lali Im". Më datë 14 Nëntor 2017, Petrit Vullkani publikon videoklipin "Po Po Vipa Jena". Më datë 13 Janar 2018, Petrit Vullkani publik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Soni I Vogel

Adi Sybardhi

Marseli

Sulltan Hajolli

Fatmir Sula

Aldi Loci

Hysen Trubareva

Skender Buzoli

Mursel Murseli

Ilir Tironsi


Tags: Petrit Vullkani, Petriti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018